Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Example
ru: Пример

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Channel name
ru: Имя канала

en: Shoutbox
ru: Чат

en: Shout
ru: Крикнуть

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Cluster
ru: Кластер

en: See all notifications
ru: Все уведомления
