Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Example
sk: Príklad

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Web services
sk: Webové služby
