Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Example
sv: Exempel

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Channel name
sv: Kanalnamn

en: Shoutbox
sv: Klotterplank

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Cluster
sv: Kluster

en: App ID
sv: ID-nummer för app
