Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Example
tr: Örnek

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Web services
tr: Web hizmetleri
