Pusher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Scheme
fr: Schéma

en: Post
fr: Publier

en: Host
fr: Hôte

en: API key
fr: Clé d'API

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Use TLS
fr: Utiliser TLS
