Pusher - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Use TLS
kn: TLS ಅನ್ನು ಬಳಸು
