Pusher - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
vi: CSDL

en: Post
vi: Bài gửi

en: Port
vi: Cổng

en: API key
vi: khóa API

en: Use TLS
vi: Sử dụng TLS
