Pusher - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Scheme
de: Schema

en: Post
de: Beitrag

en: API key
de: API-Key

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Use TLS
de: TLS verwenden

en: Text field key input settings
de: Einstellungen für die Tasteneingabe in Textfeldern
