Pusher - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Scheme
es: Esquema

en: Post
es: Envío

en: Host
es: Servidor

en: Port
es: Puerto

en: API key
es: Clave del API

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Use TLS
es: Usar TLS
