Pusher - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Scheme
fi: Skeema

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Host
fi: Isäntä

en: Port
fi: Portti

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu
