Pusher - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Scheme
ru: Схема

en: Post
ru: Сообщение

en: Host
ru: Хост

en: Port
ru: Порт

en: API key
ru: API-ключ

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Use TLS
ru: Использовать TLS
