PWA - Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: About
az: Haqqında

en: Display type
az: Ekran növü
