Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས
