Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Scope
da: Dækning

en: Image path
da: Billedesti

en: Black
da: Sort

en: About
da: Om

en: Button text
da: Knaptekst

en: Display type
da: Display-type

en: Theme color
da: Temafarve
