Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Scope
fi: Kohde

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Black
fi: Musta

en: About
fi: Tietoja

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi
