Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: About
gu: વિશે
