Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Black
te: నలుపు

en: About
te: గురించి

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
