Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Black
ug: قارا

en: About
ug: ھەققىدە
