Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Background color
vi: Màu nền

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh

en: Offline
vi: Ngoại tuyến

en: Black
vi: Đen

en: About
vi: Giới thiệu

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
