PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Categories
af: Kategorieë

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Black
af: Swart
