PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Categories
cy: Categorïau

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: Black
cy: Du

en: Display type
cy: Dangos math
