PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Category
el: Κατηγορία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Black
el: Μαύρο

en: About
el: Περί

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο
