PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Background color
et: Taustavärv

en: Scope
et: Ulatus

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Black
et: Must

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Display type
et: Kuva tüüp
