PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Categories
fr: Catégories

en: Category
fr: Catégorie

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: Short name
fr: Nom court

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Scope
fr: Étendue

en: Offline
fr: Hors ligne

en: Black
fr: Noir

en: About
fr: À propos

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Reload page
fr: Recharger la page

en: Application name
fr: Nom de l'application

en: Meta tag
fr: Balise META

en: Theme color
fr: Couleur du thème

en: Every page except the listed pages
fr: Toutes les pages sauf les pages listées

en: The listed pages only
fr: Les pages listées seulement

en: Manifest
fr: Manifeste

en: Touch Icons
fr: Icônes Touch
