PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Categories
gl: Categorías

en: Category
gl: Categoría

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Black
gl: Negro

en: About
gl: Información

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Display type
gl: Tipo de vista
