PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Image ID
hu: Kép ID

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Scope
hu: Hatókör

en: Black
hu: Fekete

en: About
hu: Leírás

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Meta tag
hu: Meta jelölő

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: fullscreen
hu: teljes képernyő
