PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Categories
id: Kategori

en: Category
id: Kategori

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Scope
id: Lingkup

en: Black
id: Hitam

en: About
id: Tentang

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Every page except the listed pages
id: Semua halaman kecuali halaman yang terdaftar

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
