PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: About
kn: ಕುರಿತು
