PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Category
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Black
ku: ڕەش

en: About
ku: دەربارە
