PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
