PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Scope
pl: Zasięg

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Black
pl: Czarny

en: About
pl: O stronie

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: Meta tag
pl: Meta znacznik

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony
