PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Black
sq: E zezë

en: About
sq: Informacione
