PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Black
ug: قارا

en: About
ug: ھەققىدە
