PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Black
ar: أسود

en: About
ar: حول

en: Display type
ar: نوع العرض
