PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Background color
be: Колер фона

en: About
be: Аб

en: Display type
be: Тып паказу
