PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Categories
da: Kategorier

en: Category
da: Kategori

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Scope
da: Dækning

en: Black
da: Sort

en: About
da: Om

en: Button text
da: Knaptekst

en: Display type
da: Display-type

en: Reload page
da: Genindlæs side

en: Theme color
da: Temafarve

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider
