PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: About
gu: વિશે
