PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
