PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: About
km: អំពី
