PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Black
lt: Juoda

en: About
lt: Apie

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Reload page
lt: Perkrauti puslapį
