PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Background color
mn: Суурь өнгө
