PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Categories
pt: Categorias

en: Category
pt: Categoria

en: Default
pt: Por defeito

en: Icon
pt: Ícone

en: Image ID
pt: ID da imagem

en: Short name
pt: Nome curto

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Black
pt: Preto

en: About
pt: Sobre

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: Theme color
pt: Cores do tema

en: Every page except the listed pages
pt: Todas as páginas exceto as páginas listadas
