PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Category
tr: Kategori

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Offline
tr: Çevrim dışı

en: Black
tr: Siyah

en: About
tr: Hakkında

en: Button text
tr: Buton metni

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Application name
tr: Uygulama adı

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
