PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Category
ur: زمرہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن
