PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Categories
bg: Категории

en: Category
bg: Категория

en: Default
bg: По подразбиране

en: Offline
bg: Офлайн

en: Black
bg: Черен
