PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
