PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Category
eu: Kategoria

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Black
eu: Beltza

en: About
eu: (r)i buruz

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
