PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Categories
hi: वर्ग

en: Category
hi: वर्ग

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Black
hi: काला

en: About
hi: के बारे में

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
