PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Category
ja: カテゴリー

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: Image ID
ja: イメージ ID

en: Background color
ja: 背景色

en: Scope
ja: スコープ

en: Offline
ja: オフライン

en: Meta Tags
ja: メタタグ

en: Black
ja: ブラック

en: About
ja: アバウト

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Display type
ja: 表示形式

en: Reload page
ja: ページを再読込

en: Application name
ja: アプリケーション名

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ

en: Manifest
ja: マニフェスト
