PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Background color
ka: ფონის ფერი
